İktidara yakın isim Karagöz’den Turhan Çömez’e ziyaret: Bir trolü Grup Başkanvekilliğinin ilk gününde makamda ağırlamak çok iyi bir fikir

İktidara yakınlığıyla bilinen gazeteci Taha Hüseyin Karagöz, İyi Parti Grup Başkanvekili Turhan Çömez‘i ziyaret etti. Çömez, konuya ilişkin olarak “Değerli gazeteci Taha Hüseyin Karagöz ile gündemi değerlendirdik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi. Karagöz ise “Sn. İYİ Parti Grup Başkanvekili Turhan Çömez‘e yeni görevi hayırlı olsun Siyasi ortamı daha da yumuşatacak mesajların geçtiği bir sohbet oldu” ifadelerini kullandı. İyi Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ise ziyarete tepki göstererek, “Partimize, Kurucu Genel Başkanımıza, bize çeşitli iftiralar atarak yalan haber yapmakta usta gazeteci görünümlü bir şahsı, ağzından akıttığı salyalarla yıllarca bizlere saldıran bir trolü Grup Başkanvekilliğinin ilk gününde makamda ağırlamak çok iyi bir fikirdi. Devamını niyaz ederiz” açıklamasını yaptı. 

Karagöz, bugün CHP Genel Başkanı Özgür Özel‘i de ziyaret etti. 

İktidara yakınlığıyla bilinen gazeteci Taha Hüseyin Karagöz, İyi Grup Başkanvekili Turhan Çömez’i ziyaret etmesine İyi Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan duruma tepki gösterdi. 

Türkkan, paylaşımında şunları söyledi: 

“Partimize, Kurucu Genel Başkanımıza, bize çeşitli iftiralar atarak yalan haber yapmakta usta gazeteci görünümlü bir şahsı, ağzından akıttığı salyalarla yıllarca bizlere saldıran bir trolü Grup Başkanvekilliğinin ilk gününde makamda ağırlamak çok iyi bir fikirdi. Devamını niyaz ederiz..!”

“İyi Parti kendi yolunu çizecek”

Karagöz, konuya ilişkin X hesabından şöyle bir paylaşım yaptı: 

“Sn. İYİ Parti Grup Başkanvekili Turhan Çömez‘e yeni görevi hayırlı olsun Siyasi ortamı daha da yumuşatacak mesajların geçtiği bir sohbet oldu Bu arada net bir kulis: Sn. Akşener’in kurucu genel başkan olarak deneyimlerinden yararlanacaklar Ancak İYİ Parti yolunu kendi çizecek.”

“Değerli gazeteci Karagöz ile gündemi değerlendirdik”

Çömez ise Karagöz ile fotoğrafını paylaşarak, “Değerli gazeteci Taha Hüseyin Karagöz ile gündemi değerlendirdik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Özel’e ziyaret 

Karagöz, bugün CHP Genel Başkanı Özgür Özel‘i de ziyaret etti. Karagöz, ziyaretine ilişkin olarak X hesabından Özel ile fotoğrafını paylaştı ve şu notu düştü: 

“Ankara’daki son durağım; CHP lideri Sn. Özgür Özel oldu Yine kibar ve samimi bir ev sahibiydi Siyasette ortamı yumuşatacak adımların yenilerini planlıyor Sadece görüşmek bağlamında değil, sahiplenmeyi de katıyor Türk politikası adına umut verici gelişmeler doğrusu.”


İktidara yakınlığıyla bilinen gazeteci Hüseyin Taha Karagöz(solda) ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel(sağda) 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x